Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG S6 LITE SM-P613 | 10.4" 4/64GB BLUE |
| Rezolucioni | 1200 x 2000 pixels |
| Madhesia e ekranit | 10.4 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Ngjyra | e kaltër |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 4 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, (wide), 1/4.0", 1.12µm |
| Kamera e përparme | 5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0", 1.12µm |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 7040 mAh |
| Sistemi operativ | Android 12, One UI 4 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806094462494 |