Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG GALAXY A9+ SM-X210 | 11.0" 4/64GB BLACK |
| Rezolucioni | 1200 x 1920 pixels |
| Madhesia e ekranit | 11.0 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 4 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, AF |
| Kamera e përparme | 5 MP |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 7040 mAh |
| Sistemi operativ | Android 13, upgradable to Android 14, One UI 6 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806095322605 |