Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Apple |
| Modeli i Produktit | Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Wi_Fi 128GB - Silver |
| Rezolucioni | 2048 x 2732 pixels, Liquid Retina XDR mini-LED LCD, 120Hz |
| Madhesia e ekranit | 12.9 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 6 |
| Ngjyra | Hiri |
| Procesor | Apple M2 Chip |
| Shpejtësia e procesorit | Apple M2-Octa Core |
| Memoria | 128 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 8 GB |
| Kamera e pasme | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF 10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide) TOF 3D LiDAR scanner (depth) |
| Kamera e përparme | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide), Face detection, HDR, panorama |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | Yes |
| Bateria | Li-Po 10758 mAh (40.88 Wh) |
| Sistemi operativ | iPadOS 16.1 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 194253241607 |