Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG TAB S9 WIFI | 11.0" 12/256GB MEMORIE GRAFIT |
| Rezolucioni | 1600 x 2560 pixels 288 PPI |
| Madhesia e ekranit | 11.0 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 6 |
| Ngjyra | Black |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | 3.36 GHz Snapdragon 8 |
| Memoria | 256 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 12GB |
| Kamera e pasme | |
| Kamera e përparme | 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF 5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.12µm |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | Yes |
| Bateria | 8400 mAh |
| Sistemi operativ | Android 13, One UI 5.1 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806095087641 |