Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG S6 LITE SM-P620 10.4" | 4GB RAM 64GB MEMORY GRAY |
| Rezolucioni | 1200 x 2000 pixels, TFT LCD |
| Madhesia e ekranit | 10.4 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (4x2.4 GHz & 4x2.0 GHz) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 4 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, (wide), 1/4.0", 1.12µm, AF |
| Kamera e përparme | 5 MP, (wide), 1/5.0", 1.12µm |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 7040 mAh |
| Sistemi operativ | Android 14, One UI 6.1 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806095572161 |