Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Apple |
| Modeli i Produktit | Apple 11-inch iPad Pro (M4) WiFi 256GB with Standard glass - Space Black |
| Rezolucioni | 1668 x 2420 pixels, Ultra Retina Tandem OLED, 120Hz |
| Madhesia e ekranit | 11.0 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot |
| Ngjyra | E Zezë |
| Procesor | Apple M4 |
| Shpejtësia e procesorit | 9-core 4.4 GHz (3 performance cores, 6 efficiency cores) |
| Memoria | 256 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 8 GB |
| Kamera e pasme | 12 MP, f/1.8, (wide), dual pixel PDAF TOF 3D LiDAR scanner (depth) |
| Kamera e përparme | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 8160 mAh |
| Sistemi operativ | iPadOS 17.5.1 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 195949222405 |