Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET MEANIT K20 7" | 2GB RAM 16GB MEMORY 2MP 0.3MP 3000MAH |
| Rezolucioni | 1024 x 600 pixels |
| Madhesia e ekranit | 7.00 inch |
| Rrjeti | Wifi |
| Ngjyra | Krem |
| Procesor | Quad Core |
| Shpejtësia e procesorit | - |
| Memoria | 16 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 3 GB |
| Kamera e pasme | 2 mp |
| Kamera e përparme | 0.3 mp |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | 3000 mAh |
| Sistemi operativ | Android 13 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 3858890343045 |