Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Apple |
| Modeli i Produktit | Apple 10.2-inch iPad 9 Wi-Fi 64GB - Silver |
| Rezolucioni | 2160 x 1620 pixels |
| Madhesia e ekranit | 10.2 inch |
| Rrjeti | Wifi |
| Ngjyra | Hiri |
| Procesor | A13 Bionic chip |
| Shpejtësia e procesorit | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 3 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF |
| Kamera e përparme | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | 8557 mAh (32.4 Wh) |
| Sistemi operativ | iPadOS 15, deri në iPadOS 15.7, që mund të përmirësohet në iPadOS 16.1 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 194252515860 |