Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG GALAXY S9FE SM-X510 | 10.9" 6/128GB BLACK |
| Rezolucioni | 1440 x 2304 pixels, LCD 90 Hz |
| Madhesia e ekranit | 10.9 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Ngjyra | E Zezë |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Memoria | 128 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 6 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, (wide) |
| Kamera e përparme | 12 MP, (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 8000 mAh |
| Sistemi operativ | Android 13, One UI 5.1 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806095157153 |