Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Mean It |
| Modeli i Produktit | TABLET MEANIT X40 10.1" | 2GB RAM 16GB MEMORY |
| Rezolucioni | 1280x800 |
| Madhesia e ekranit | 10.1 inch |
| Rrjeti | LAN +WIFI |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Procesor | Quad Core |
| Shpejtësia e procesorit | Quad-core 1.3 GHz |
| Memoria | 16 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 2GB |
| Kamera e pasme | 2.0 mp |
| Kamera e përparme | 0.3 mp |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi operativ | Android 12, One UI 4.1.1 |
| Garanci | 12 MUAJ |
| Barkodi | 3858890342703 |