Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Apple |
| Modeli i Produktit | Apple 10.9-inch iPad (10th) Wi-Fi 64GB - Silver |
| Rezolucioni | 1640 x 2360 pixels, Liquid Retina |
| Madhesia e ekranit | 10.9 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Ngjyra | Hiri |
| Procesor | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| Shpejtësia e procesorit | Hexa-core (2x3.0 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | - |
| Ram memoria | 4 GB |
| Kamera e pasme | 12 MP, f/1.8, (wide), PDAF |
| Kamera e përparme | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | Yes |
| Bateria | Li-Ion 28.6 Wh |
| Sistemi operativ | iPadOS 16.1 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 194253387381 |