Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Lenovo |
| Modeli i Produktit | TABLET LENOVO M8 8.0" | QUAD CORE 2.0 GHZ 3 GB RAM 32 GB MEMORY |
| Rezolucioni | 800 x 1280 pixels |
| Madhesia e ekranit | 8.00 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Procesor | Quad Core |
| Shpejtësia e procesorit | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Memoria | 32 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 3 GB |
| Kamera e pasme | 5 MP, AF |
| Kamera e përparme | 2 MP |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh |
| Sistemi operativ | Android 11 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 196802457231 |