Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Xiaomi |
| Modeli i Produktit | TABLET XIAOMI REDMI PAD 10.61" | 3GB RAM 64GB MEMORY GREY |
| Rezolucioni | 1200 x 2000 pixels |
| Madhesia e ekranit | 10.61 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Memoria | 64 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 3 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP, f/2.0, (wide), AF |
| Kamera e përparme | 8 MP, f/2.3, 105° (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 8000 mAh |
| Sistemi operativ | Android 12, MIUI 13.1 |
| Garanci | 1 vit |
| Barkodi | 6934177799150 |