Nuk ka përshkrim të produktit
| Brendi | Samsung |
| Modeli i Produktit | TABLET SAMSUNG GALAXY S9FE+ SM-X610 | 12.4" 8/128GB BLACK |
| Rezolucioni | 1600 x 2560 pixels, IPS LCD, 90Hz |
| Madhesia e ekranit | 12.4 inch |
| Rrjeti | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Ngjyra | E Zezë |
| Procesor | Octa Core |
| Shpejtësia e procesorit | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Memoria | 128 GB |
| Slot | microSDXC (slot i dedikuar) |
| Ram memoria | 8 GB |
| Kamera e pasme | 8 MP (wide), 8 MP (ultrawide) |
| Kamera e përparme | 12 MP, (ultrawide) |
| Bluetooth | Yes |
| Fingerprint | No |
| Bateria | Li-Po 10090 mAh |
| Sistemi operativ | Android 13, upgradable to Android 14, One UI 6 |
| Garanci | 2 Vite |
| Barkodi | 8806095160795 |