Nuk ka përshkrim të produktit
| Barkodi | 6944271666876 |
| Modeli i Produktit | MIKROVALE MONTUESE MIDEA AG820BS9 BLACK 20L |
| Brendi | Midea |
| Gjerësia | 59.5 cm |
| Lartësia | 38.8 cm |
| Thellësia | 34.3 cm |
| Ngjyra | E Zezë |
| Kapaciteti | 20 Litra |
| Garanci | 1 vit |
| Nr i programeve | 5 |
| Tipare tjera | - |
| Montuse | Yes |
| Ekran | No |
| Grill | Yes |
| Funksioni Kohëmatës | Yes |
| Funksioni i Shkrirjes | Yes |