Nuk ka përshkrim të produktit
| Barkodi | 3856005181544 |
| Modeli i Produktit | MIKROVALË MONTUESE VIVAX MWOB-2015G X INOX |
| Brendi | Vivax |
| Gjerësia | 59.5 cm |
| Lartësia | 34.3 cm |
| Thellësia | 38.2 cm |
| Ngjyra | E hirtë |
| Kapaciteti | 20 Litra |
| Garanci | 1 vit |
| Nr i programeve | 8 |
| Tipare tjera | Funksion Grill, Led Ekran |
| Montuse | Yes |
| Ekran | Yes |
| Grill | Yes |
| Funksioni Kohëmatës | Yes |
| Funksioni i Shkrirjes | Yes |