Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/
Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.
| Barkodi | 8806092062733 |
| Modeli i Produktit | MIKROVALË MONTUESE SAMSUNG MG23A7013CB/OL BLACK |
| Brendi | Samsung |
| Gjerësia | 48.9 cm |
| Lartësia | 27.5 cm |
| Thellësia | 36.2 cm |
| Ngjyra | E Zezë |
| Kapaciteti | 23 Litra |
| Garanci | 2 Vite |
| Nr i programeve | 6 |
| Tipare tjera | Sensori automatik i avullit, Mbyllje për fëmijët, Pastrim me avull, Grill |
| Montuse | Yes |
| Ekran | Yes |
| Grill | Yes |
| Funksioni Kohëmatës | Yes |
| Funksioni i Shkrirjes | Yes |