Nuk ka përshkrim të produktit
| Barkodi | 8050147026991 |
| Modeli i Produktit | MIKROVAL MONTUESE INDESIT MWI 6211 IX |
| Brendi | Indesit |
| Ngjyra | Inox |
| Kapaciteti | 23L |
| Lartësia | 38.2cm |
| Gjerësia | 59.5cm |
| Thellësia | 32cm |
| Fuqia e energjisë | 750 w |
| Nr i programeve | 5 |
| Montuse | Yes |
| Ekran | No |
| Grill | Yes |
| Funksioni Kohëmatës | Yes |
| Funksioni i Shkrirjes | Yes |
| Forma e Butonave | Butona me futje brenda |
| Garanci | 1 vite |