Nuk ka përshkrim të produktit
| Barkodi | 6940461936033 |
| Modeli i Produktit | FRIGORIFER MIDEA MDRS619FIE28 SIDE BY SIDE 460L NO FROST BLACK |
| Brendi | Midea |
| Gjerësia | 83.5 cm |
| Lartësia | 177.5 cm |
| Thellësia | 63.5 cm |
| Ngjyra | E Zezë |
| Tipi i Frigoriferit | Frigorifer SIDE by SIDE |
| Kapaciteti | 460 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frigoriferit | 271 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frizit | 189 Litra |
| Konsumi Vjetor i Energjisë | 297 kWh / vit |
| Montuse | Yes |
| Lloji i Montimit | Jo Montuese |
| Zhurma | 41 dB |
| Kontroll Digjital | Yes |
| Ekran | Yes |
| Dispenser | No |
| No Frost | Yes |
| Bio Fresh | No |
| Mbajtësi i Shisheve | Yes |
| Numri i Rafteve | 4 |
| Tipare tjera | - |
| Garanci | 5 Vite |