Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/
Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.
| Barkodi | 8806092210868 |
| Modeli i Produktit | FRIGORIFER SAMSUNG RS68A8840B1/EZ SIDE BY SIDE 617L |
| Brendi | Samsung |
| Gjerësia | 91.2 cm |
| Lartësia | 178 cm |
| Thellësia | 71.6 cm |
| Ngjyra | Black |
| Tipi i Frigoriferit | Frigorifer SIDE by SIDE |
| Kapaciteti | 617 LITRA |
| Kapaciteti Neto i Frigoriferit | 407 LITRA |
| Kapaciteti Neto i Frizit | 210 LITRA |
| Konsumi Vjetor i Energjisë | 395 kWh/a |
| Montuse | No |
| Lloji i Montimit | Jo Montuese |
| Zhurma | 38dB |
| Kontroll Digjital | Yes |
| Ekran | Yes |
| Dispenser | Yes |
| No Frost | Yes |
| Bio Fresh | No |
| Mbajtësi i Shisheve | Yes |
| Numri i Rafteve | 4 |
| Tipare tjera | Motor Inverter ,Alarm i derës ,Dispenser , |
| Garanci | 2 Vite |