Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/
Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.
| Barkodi | 8806090805134 |
| Modeli i Produktit | FRIGORIFER SAMSUNG RS66A8100B1/EF SIDE BY SIDE |
| Brendi | Samsung |
| Gjerësia | 91.2 cm |
| Lartësia | 178.0 cm |
| Thellësia | 71.6 cm |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Tipi i Frigoriferit | Frigorifer me një derë |
| Kapaciteti | 652 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frigoriferit | 409 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frizit | 295 Litra |
| Konsumi Vjetor i Energjisë | 389 kWh / vit |
| Montuse | No |
| Lloji i Montimit | Jo Montuese |
| Zhurma | 36 dB |
| Kontroll Digjital | Yes |
| Ekran | No |
| Dispenser | No |
| No Frost | Yes |
| Bio Fresh | No |
| Mbajtësi i Shisheve | Yes |
| Numri i Rafteve | 4 |
| Tipare tjera | Alarmi i derës, Kompresor inverter dixhital, Drita e brendshme LED(LED në pjesën e sipërme), Twin Cooling Plus, No frost |
| Garanci | 2 Vite |