Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/
Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.
| Barkodi | 8806095057941 |
| Modeli i Produktit | FRIGORIFER SAMSUNG RF48A401EB4/EO 4DOOR 488L |
| Brendi | Samsung |
| Gjerësia | 83.3 cm |
| Lartësia | 179.3 cm |
| Thellësia | 74.0 cm |
| Ngjyra | Hiri e errët |
| Tipi i Frigoriferit | Frigorifer SIDE by SIDE |
| Kapaciteti | 488 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frigoriferit | 329 Litra |
| Kapaciteti Neto i Frizit | 159 Litra |
| Konsumi Vjetor i Energjisë | 298 kWh / vit |
| Montuse | No |
| Lloji i Montimit | Jo Montuese |
| Zhurma | 41 dB |
| Kontroll Digjital | Yes |
| Ekran | Yes |
| Dispenser | Yes |
| No Frost | Yes |
| Bio Fresh | No |
| Mbajtësi i Shisheve | Yes |
| Numri i Rafteve | 3 |
| Tipare tjera | Twin Cooling Plus, No Frost, Icemaker, Door Alarm, Digital Inverter Compressor, Vacation Mode, Power Freeze Function |
| Garanci | 2 Vite |