Shënim rreth garancionit: Për ta aktivizuar garancion 5 vite te produktit, duhet te regjistroheni në linkun: https://www.samsung.com/al/microsite/xk/samsunggarancionizgjatur/
Regjistrimi duhet të bëhet jo më vonë se 30 ditë nga data e blerjes.
| Barkodi | 8806092062801 |
| Modeli i Produktit | MIKROVALË MONTUESE SAMSUNG MG23A7013CT/OL INOX |
| Brendi | Samsung |
| Gjerësia | 48.9 cm |
| Lartësia | 27.5 cm |
| Thellësia | 36.2 cm |
| Ngjyra | Inox me të zezë |
| Kapaciteti | 23 Litra |
| Garanci | 2 Vite |
| Nr i programeve | 6 |
| Tipare tjera | Bllokimi i sigurisë për fëmijët, Programet automatike, Tingulli ndezur/fikur |
| Montuse | Yes |
| Ekran | Yes |
| Grill | Yes |
| Funksioni Kohëmatës | Yes |
| Funksioni i Shkrirjes | Yes |